Foundation for Research and Technology Hellas – FORTH

Šalis: Graikija

Vaidmuo projekte: Koordinatorius

Internetinė svetainė: 

http://www.iacm.forth.gr/index_main.php?l=en&group=6&page=about

Kontaktinis asmuo : Dr. Kathy Kikis-Papadakis, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mokslinių tyrimų ir technologijų Hellas (FORTH) fondas, įkurtas 1983 metais, yra vienas iš didžiausių mokslinių tyrimų centrų Graikijoje su gera infrastruktūra, aukštos kvalifikacijos darbuotojais, atliekantis aukščiausio lygio mokslinius tyrimus visame pasaulyje. Pagrindinės mokslinių tyrimų kryptys: mokslinės, socialinės ir ekonominės paslaugos. Fondas, kurio būstinė Heraklione, vienija šešis mokslinių tyrimų institutus skirtingose ​​šalies dalyse. Forth šiuo metu dirba 1080 žmonės (mokslininkai, technikai ir administracijos darbuotojai). FORTH šiuo metu studijuoja 320 studentų iš Graikijos ir kitų Europos šalių.

Švietimo tyrimų ir vertinimo (ERE) grupė veikia kartu su taikomosios ir skaičiuojamosios matematikos institutu (IACM), kuris yra vienas iš FORTH instituto įkūrėjų. Moksliniai tyrimai  atliekami šiose srityse: švietimo ir socialinės inovacijos, ypatingą dėmesį skiriant lyčių lygybei, suaugusiųjų švietimo ir lyderystės ugdymo aspektams. Veiklos sritis yra mokslinių tyrimų, socialinės, pedagoginės / mokymo ir politikos krypčių Europoje modeliavimas. Pagrindinis rūpestis yra metodai, kurie gali skatinti socialinės sanglaudos veiksmingumą,  mokymosi atsakingai priimti sprendimus bei švietimo tobulinimo ir mokymosi visą gyvenimą, paslaugų identifikavimas. Tai pasiekiama projektuojant ir įgyvendinant sąmoningumo vystymosi veiklą su švietimo bendruomenės veikėjais, atliekant taikomuosius mokslinius tyrimus, organizuojant skaitmeninių formų kursų kūrimą ir įgyvendinimą. Tyrimų ir vertinimų veikla skirta analizuoti išsamumo ir nuoseklumo politikos apimtį visoje švietimo sistemoje ir su ja susijusiuose sektoriuose Per metus sukurti konceptualūs įrankiai, susiję su švietimu ir mokymu, palengvinantys praktikų savianalizės  rezultatus.

 

Spausdinti El.paštas

Stowarzyszenie Na Rzecz Mlodziezy Sprawnej Inaczej "Smialek"

Šalis:Lenkija

Vaidmuo projekte:Partneris

Internetinė svetainė: www.smialek.org

Kontaktinis asmuo:Wojciech Dużewski,Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 Asociacija žmonėms, turintiems mokymosi negalią, buvo atidaryta 2001m. sausio mėn. 1d. tėvų, vadybos, rėmėjų ir savanorių dėka . Pradžioje mes vykdėme tik užimtumo terapijos užsiėmimus, tačiau nuo 2006 m. spalio mėn. „Śmiałek” yra komunalinis namas, teikianti visokeriopą pagalbą. Šiandien mūsų asociacijoje dirba apie 20 žmonių, kurie gerai atlieka savo darbą su maždaug 70 besimokančiųjų. Mūsų organizacija vienija žmones su vidutinio sunkumo ir sunkia negalia, Dauno sindromu ir cerebriniu paralyžiumi. Mūsų misija - padėti žmonėms su mokymosi sunkumais rasti savo vietą Europoje. Užimtumo terapija taikoma vyresniems kaip 16 m. asmenims. Dirbama nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 15val. Pagrindinis uždavinys - parengti žmonių su mokymosi negalia gebėjimus dirbti ir gyventi socialinėje grupėje. Mūsų besimokantieji dirba grupėmis pagal  jų neįgalumo lygius ir pagal fizinio darbo įgūdžius. Komunalinis namas buvo pastatytas 2006 m. spalio mėn. kaip vietos organizacija suaugusiems žmonėms, turintiems mokymosi negalią, kuriems reikia pagalbos iš kitų. Pagrindiniai uždaviniai - teikti psichologinę priežiūra, apgyvendinimą dienos metu, siekiant pagerinti mūsų besimokančiųjų ir jų šeimos narių  savarankiškumą ir savigarbą.

 

Spausdinti El.paštas

Jaunuoliu Dienos Centras –JDC

Šalis:Lietuva

Vaidmuo projekte:Partneris

Internetinė svetainė www.pjdc.lt

Kontaktinis asmuo:Mrs. Lina Trebiene,Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Centro pagrindinė veiklos rūšis – nesusijusio su apgyvendinimu socialinio darbo su pagyvenusiais ir neįgaliais asmenimis veikla, kodas 88.10. Kitos veiklos rūšys: kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas, kodas 85.59. Jaunuolių dienos centras (toliau JDC) – biudžetinė socialinės paskirties įstaiga sutrikusio intelekto žmonėms nuo 18 iki 40 metų, teikianti dienos socialinės globos, neformalaus švietimo ir bendrąsias socialines paslaugas. JDC veiklą koordinuoja Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius (toliau – Socialinės paramos skyrius). JDC yra juridinis asmuo, turintis sąskaitą banke, antspaudą. Centro steigėja – Panevėžio miesto savivaldybė (adresas: Laisvės a. 20, LT - 35200 Panevėžys). JDC yra biudžetinė, pelno nesiekianti savivaldybės įstaiga. JDC savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Vyriausybės nutarimais, Socialinių paslaugų, Neįgaliųjų socialinės integracijos, Švietimo, Specialiojo ugdymo, Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymais. Socialinės apsaugos ir darbo, Švietimo ir mokslo ministerijų norminiais dokumentais, higienos normomis, kitais teisės aktais ir šiais nuostatais. Ugdome žmogų, kuris gebėtų kiek galima savarankiškiau pažinti jį supantį pasaulį, bendrauti, realizuoti save ir visapusiškai integruotis į visuomenę. JDC vizija - (raison d’etre –būties tikslas): draugiškas, jaukus, saugus, pokyčiams ir naujovėms atviras dienos socialinės globos centras, puoselėjantis savo tradicijas ir kultūrą, skatinantis nuolatinę savo klientų pažangą ir tobulėjimą.

Spausdinti El.paštas

RIX Research, University of East London – UEL

Šalis: Jungtinė Karalystė

Vaidmuo projekte: Partneris

Internetinė svetainė:  www.rixresearchandmedia.org

Kontaktinis asmuo: Kanchan Kerai, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

RIX Research and Media yra mokslinių tyrimų ir plėtros centras įsikūręs Rytų Londono universitete (UEL). Jo tikslas - kurti naujoviškas aplikacijas ir medijas žmonėms su protine negalia.

RIX Research dirba su  neįgaliais žmonėmis, su jų mokytojais ir rėmėjais bei tyrinėja naujoviškus, inkliuzinius  požiūrius į švietimą, sveikatos priežiūrą ir globą. Mes naudojame "gyvos laboratorijos" modelį, pagal kurį prototipinė programinė įranga ir mokymo bei paramos modeliai kuriami bei išbandomi bendradarbiaujant su vartotojų bendruomene. RIX dirba su vietos ir nacionaline  vyriausybe, paslaugų teikėjas ir atstovavimo sau organizacijomis, kurios skiriasi savo mastu nuo tokių tarptautinių grupių, kaip Inkliuzinė Europa, mokyklų specialistų Jungtinėje Karalystėje ir suaugusiųjų mokymo centrų mūsų vietos Rytų Londono rajone.

RIX darbo centre yra požiūris, kurį  mes sukūrėme ir kuris vadinamas "Atstovavimas sau multimedijos pagalba". Naudojamos nuotraukos, vaizdo ir garso klipai, elementarūs tekstai, kurie  fiksuoja ir padeda dalintis asmens pageidavimais ir nuomone. Multimedijos atstovavimo požiūris remiasi principais ir vertybėmis fokusuotomis į asmenį.  Taikomosios programinės įrangos ir daugialypių priemonių pagalba, siekiama padėti žmonėms su protine negalia efektyviau bendrauti ir taip prisiimti didesnę savo gyvenimo kontrolę, įgyti nepriklausomybę ir socialinę įtrauktį. Asmens Multimedija atstovavimo portfelis skirtas žmonėms su intelekto ir bendravimo negalia bei talkinantis šių asmenų šeimoms, draugams ir specialistams ar pagalbininkams efektyviai dirbti kartu, nepertraukiamo proceso metu klausytis ir mokytis suvokti gyvenimo tikslus.

Tyrimų  Multimedia atstovavimo temos metu, mes sukūrėme internetinį įrankį, vadinamą " RIX Wiki ". Mūsų tyrimai ir bandymai įrodė, kad RIX Wiki yra vertinga, į asmenį orientuota priemonė, skatinanti  dalinimąsi prieinama  informacija. RIX media yra ne pelno siekiantis socialinis verslas, kuris buvo sukurtas tam, kad RIX Wiki būtų  prieinamas visoje intelektinės negalios bendruomenėje Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu. Su mokymo ir paramos pagalba galima pasiekti veiksmingo  šio novatoriško sprendimo įgyvendinimo ir socialinės  įtraukties.

 

 

Spausdinti El.paštas

Myndigheten för tillgängliga medier – MTM

Šalis:Švedija

Vaidmuo projekte:Partneris

Internetinė svetainė:www.mtm.se

Kontaktinis asmuo:Mrs. Ulla Bohman,Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Švedijos agentūra prieinama Media, MTM, yra prie Kultūros ministerijos administracijos. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visi asmenys, turintys skaitymo sutrikimų galėtų naudotis literatūra, informacija, dienraščiais ir  per žiniasklaidą tinkama informacija.

Nuo 2015 m sausio 1 d Lengvo skaitomo centras, kuris veikia nuo 1987 metų, virto  lengvo skaitymo Agentūros dalimi. Visi darbuotojai iš Lengvo skaitymo centro dabar yra Agentūros darbuotojai.

Daugiau kaip 20 metų mokymo ir seminarų patirtis, kaip rašyti lengva skaitomą tekstą, kaip pateikti informaciją, literatūrą ir naujienas, kad tai būtų prieinami visiems asmenims,  turintiems skaitymo sunkumų dėl sutrikusio intelekto, kitų negalių, disleksijos ar tiems, kurių Švedų  kalba yra antroji.

 

Spausdinti El.paštas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech